IT Career Summit 2017 - Targi Kariery IT

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 20 września 2017 roku, godz. 09.00-17.00
Organizator: Pure Expo
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub 
Bilety: wydarzenie bezpłatne
Wejście na wydarzenie: Brama nr 5
Więcej informacji: www.itcareersummit.pl

IV edycja IT Career Summit - informatyczne targi pracy. Wejdź do gry o karierę marzeń!

Już we wrześniu powracamy z kolejną, już czwartą edycją targów IT Career Summit, podczas których największe firmy, będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie? 20 września 2017 od godziny 9:00 do 17:00 na PGE Narodowym, będziesz miał możliwość poznania wszystkich kluczowych Pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w obszarze kompetencji IT, szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe.

Do udziału w targach pracy IT zapraszamy również młodych, zdolnych i ambitnych studentów, jak również absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży. Miło nam również zakomunikować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej Konferencji - Twoja Kariera w IT - poprowadzi wykład motywacyjny

W programie konferencji przewidujemy również wystąpienia ekspertów branżowych. Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl.

Pamiętaj, jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit – 20 września 2017 na PGE Narodowym w Warszawie. Wśród Pracodawców obecnych podczas IT Career Summit 2017, spotkasz między innymi: Luxoft, PWC, Deloitte, Bonair, PEKAO S.A., No Fluff Jobs, InfoPraca.pl, CodersLab, PWPW, Sage, GoldenLine, Nexio, Stanley Black & Decker, Empik, Findwise, P&G, Experis, Nordea oraz Orange Polska.

Z nowości, podczas IT Career Summit będziesz mógł całkiem za darmo wykonać profesjonalne zdjęcie do CV, w naszej Foto CV Budce! To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także inne atrakcje, strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Udział w targach jest bezpłatny, zarejestruj się na: www.itcareersummit.pl.